Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane


Fanom naturalnych materiałów polecamy solidne żaluzje drewniane. Uznana na rynku firma SYLAND produkuje wytrzymałe i piękne żaluzje, które montowane są na terenie miasta Warszawa i okolic.

Połączenie komfortu i tradycji daje najlepsze rezultaty. Dzięki zastosowaniu świetnej jakości drewna nasze produkty zachowują trwałość przez długie lata. Każda z żaluzji jest niepowtarzalna – drewno jest bowiem surowcem naturalnym, który reaguje na wilgoć oraz promieniowanie słoneczne. Z czasem materiał nabiera swoistych kształtów, a jego kolorystyka ulega zmianie. Na oryginalność żaluzji drewnianych wpływ ma również nietuzinkowy układ sęków i słojów.

Żaluzje drewniane są bardzo proste w obsłudze. Ich kolejnym atutem jest łatwość utrzymania czystości. Nieskomplikowany jest również montaż – na ramie bądź szybie. W naszej ofercie posiadamy lamele poziomowe o szerokości 25 i 50 mm. Dodatkowo mogą Państwo zakupić specjalne żyłki boczne przeznaczone do okien uchylnych. Proponujemy pasmanterię klasyczną oraz taśmową.